Susitikimas su ministre

2016-12-14

alt

Gruodžio 13 d. darbą Švietimo ir mokslo ministerijoje pradėjo švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė. Su ja tą pačią dieną susitikęs Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (LŠDPS) pirmininkas Andrius Navickas pasveikino ministrę su naujo asmeninio ir švietimui svarbaus etapo pradžia. Jie apsikeitė nuomonėmis apie aktualiausias problemas, reikalingiausius pokyčius.

Gruodžio 12 d. susitikime su Premjeru Sauliumi Skverneliu LŠDPS pirmininkas išgirdęs valdžios norą ieškoti lėšų jau metų pradžioje nors iš dalies pagerinti švietimo sistemos finansavimą, apie tai kalbėta ir su naująja ministre.

A. Navickas ir J. Petrauskienė taip pat diskutavo apie būsimą bendravimo formatą, nes Vyriausybės vadovas skeptiškai atsiliepęs apie veiklą darbo grupėse, kuri, kaip rodo praktika, niekur neveda ir dažnai tebūna laiko gaišimas.

Ministrė palankiai atsiliepė į LŠDPS vadovo kvietimą susitikti su platesniu pedagogų ratu.

„Matosi, kad naujoji valdžia rodo norą įsiklausyti į visuomenę, jos poreikius. Deja, ankstesnės valdžios suformuotas biudžetas suformuotas taip, kad pokyčiai kol kas negalimi. Jeigu valdantieji tikrai norės ir gebės realizuoti pozityvius pokyčius švietime, turėsime jiems padėti“, – po susitikimo sakė LŠDPS pirmininkas Andrius Navickas.

LŠDPS inf.