LŠDPS pirmininkas A. Navickas įvertino kandidatūrą į švietimo ministrus:,,geriausias variantas iš konservatorių”

2024-06-21

Premjerė Ingrida Šimonytė penktadienį pateikė parlamentarės Radvilės Morkūnaitės -Mikulėnienės kandidatūrą  į švietimo, mokslo ir sporto ministrus, pranešė Vyriausybė.

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (LŠDPS) pirmininkas Andrius Navickas sako, kad tokia kandidatūra tinkamiausia iš konservatorių. 

,,Tai žmogus, kuris galbūt ir galėtų nekelti įtampų, ir linkęs ieškoti sutarimų. Tai gana palankiai vertintume – manome, kad tai  geriausias variantas iš politinio flango konservatorių”, –  LRT.lt.  teigė A. Navickas

Visgi  labai didelių pokyčių esą nelaukiama – per likusius mėnesius prie švietimo vairo stojusiam žmogui vargu ar pavyktų daug nuveikti.

„Laikotarpis naujam ministrui bus labai trumpas, todėl manome, kad kažko daug nuveikti nepavyks. Juolab kad, kaip premjerė mini, dėl finansinių dalykų sprendimai yra priimti, biudžetai patvirtinti. Jei ką nors keis Finansų ministerija, abejoju, ar ministras imtųsi iniciatyvų ta kryptimi“, – kalbėjo  LRT.lt A. Navickas.

„Nelabai čia bet kuriam kandidatui pavyktų ką nors nuveikti. Bet stebint kitas alternatyvas į ministro postą, geresnių nematome nei Radvilės. Matėme, kad prieš tai buvo profesionalų Vyriausybė, tai nelabai geresni buvo bendravimai ar klimatas. Manome, kad politinis žmogus turbūt visgi yra geriau“, – kalbėdamas lrytas.lt vertino  siūlomą kandidatūrą į švietimo ministrės postą A.Navickas. 
 
 Jo nuomone, svarbiausias uždavinys – sklandžiai pasirengti naujiems mokslo metams.

„Dabar vasara, tai iš viso nelabai bus ką valdyti – galbūt svarbiausias pasiruošimas, kad sklandžiai prasidėtų nauji mokslo metai, o paskui žinome, kad spalį jau bus rinkimai, tai nemanau, kad čia daug įvykių ir bendravimų įvyks“, – komentavo A.Navickas.

 
Skaitykite daugiau:
 
 
Nuotraukoje: LŠDPS Vilniaus miesto susivienijimo narių mokytojų susitikimas su Vilniaus rinkimėse apygardose išrinktais Seimo nariais 2023 .  Iš kairės į dešinę: Seimo narės D. Asanavičiūtė, R. Morkūnaitė-Mikulėnienė, LŠDPS pirmininko pavaduotoja, Vilniaus m. susiv. pirmininkė J. Kiškienė, LŠDPS pirmininkas A. Navickas