Lilija Bručkienė. Streikuokite, mokytojai, kad nutrauktumėte tą tyčiojimąsi iš laisvos valstybės sąmoningų piliečių

2023-09-28

Norintys dalintis ne tik įrašu, bet ir mano komentaru, turite tekstą nukopijuoti ir įdėti.
Déjà vu jausmas – 2018 m. lygiai taip pat tie patys profsąjungomis apsimetantys ir jų vertę devalvuojantys personažai pasirašinėjo sutartis, kokias tik jiems ministerijos atstovai pakišdavo. Gynė etatinio apmokėjimo tvarką aršiau nei plėšrūnai savo jauniklius. Ką parodė laikas – baisi ta ,,tvarka“, net koreguoti ten nieko neįmanoma, toks liūnas. Tada irgi kalbėta, kaip gerai yra mokytojams, kaip kilo jiems atlyginimai. Vieninteliai mokytojai to nežinojo ir nejuto.
 
Nesukalbamoji LŠDPS tada kritikavo ir priešinosi šitam pokyčiui, streikavo.
 
Ir dabar vyrai nestabdo. Vienos organizacijos, save vadinančios didžiausia, narių yra 12 000, kitos, kuri išlenda tada, kai reikia ką nors kur nors ,,pasirašyti“, pasirodo, 16 700 (žiūrėkite nuo 17.15 min.). Tik viena problemėlė – realiai niekas nepatikrins, galima sakyti, kad tų narių septyni milijonai arba milijardas – nereikia niekur nieko deklaruoti. Užsiimi neurolingvistiniu programavimu, išpūti skaičius iki savo ego dydžio ir tiek.
 
O dabar apie patį scenarijų, kuris net ne holivudinės, o bolivudinės muilo operos ,,netraukia“. Ir jų atsinešti rekvizitai banaliai apgailėtini (pažiūrėkite nuo 11.54 min. ir bus labai aišku, apie ką rašau). Jau tik paskelbus, kad kita profsąjunga atnaujina derybas, buvo visiškai akivaizdu, kada susitars – likus dienai iki streiko iškilmingoje spaudos konferencijoje kartu su ministerijos vadovais. Audringi plojimai (įrašyti iš anksto) turėtų aidėti kokias 20 minučių, o nupiešta animacinė ,,masofkė“ atsistoti ir šaukti ,,valio“.
 
Jau darosi koktu nuo tos prastos vaidybos. Juk daugiau kaip 30 metų laisvi – kiek dar galima taip tyčiotis iš piliečių ir galvoti, kad niekas nesupranta. Nerašysiu nieko apie apgailėtinus susitarimus ir manipuliavimą frazėmis. Tiesiog neturiu daugiau laiko – reikia dar susiruošti – laukia ilga kelionė pėsčiomis į Vilnių, kalbantis su įvairiomis bendruomenėmis, kaip reikia vaduotis iš to purvo.
 
Streikuokite, mokytojai, kad nutrauktumėte tą tyčiojimąsi iš laisvos valstybės sąmoningų piliečių.
 
P.S. personažų pavardės, o ne esmė gali kisti.
 
https://www.youtube.com/watch?v=ltKDF5uUsxQ