Kasmetiniai mokymai naujiems lyderiams

2017-04-13

alt

Balandžio 11-12 d. naujiems Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (LŠDPS) organizacijų lyderiams surengti mokymai „Socialinis dialogas švietimo įstaigoje. Pedagogo juridinės ir vadybinės kompetencijos plėtojimas“.

Iš Vilniaus, Marijampolės, Raseinių, Širvintų, Švenčionių, Ignalinos, Prienų, Kupiškio, Panevėžio suvažiavę profesinių sąjungų pirmininkai ir jų pavaduotojai dvi dienas gilinosi į dokumentus, reglamentuojančius pedagogų darbo krūvį, darbo užmokestį, pedagogų teises ir pareigas.

altJiems paskaitas šiomis temomis skaitė LŠDPS pirmininko pavaduotoja Erika Leiputė-Stundžienė, teisininkė Renata Palekienė. Apie derybas bei kolektyvinius ginčus susirinkusiesiems pasakojo LŠDPS pirmininkas Andrius Navicas. Su kolektyvinių sutarčių ir individualių darbo ginčų subtilybėmis supažindino teisininkė Indrė Kuizinienė.

Apie praktinius profsąjunginės veikos aspektus naujiems LŠDPS aktyvistams pasakojo Zarasų rajono susivienijimo pirmininkė Eglė Naprienė ir LŠDPS pirmininko pavaduotojas Vytautas Silvanavičius.