Dėl publikacijos „Respublikoje“

2012-05-21

respublika

2012 m. gegužės 21 d. dienraštyje „Respublika“ publikuotas straipsnis „Švietimo profsąjungos pinigai–mįslė prokurorams“.

LŠDPS pažymi, kad  tyrimas pagal buvusio  pirmininko A. Bružo pavaduotojo E. Jesino ir L. Juknienės skundą prokuratūrai tęsiasi jau metus. Jokių įrodymų, skunde išdėstoms neva nusikalstamoms A. Bružo veikoms, nerasta iki šiol ir negali būti rasta.  Jų objektyviai nėra, kaip nėra ir niekada nebuvo nusikalstamos veiklos. Profesinė sąjunga skaidriai tvarko tiek buhalterinę, tiek organizacijos vidinę dokumentaciją.

Šis straipsnis – dar viena pašalinto iš LŠDPS pavaduotojų E. Jesino išpuolio prieš LŠDPS forma. Galime liūdnai pajuokauti,  kad  „nusikalstamos” LŠDPS pirmininko veiklos paieška E. Jesinui, L. Juknienei, dar keliems buvusiems LŠDPS asmenims jau yra tapusi gyvenimo būdu.

Pats poėmis – eilinis tyrimo veiksmas ( lygiai tokie pat veiksmai buvo atliekami pagal A. Jurgelevičiaus skundus, tačiau teisėsauga nerado pagrindo šiems skundams ir tyrimą nutraukė. A. Jurgelevičius teisėsaugos atsakymą dėl šio tyrimo pabaigos nuo profsąjunginės visuomenės nuslėpė).

Skirtingai nei teigiama laikraštyje, organizacijos kopiuterio poėmis atliktas, dėl vienos LŠDPS darbuotojos uždelsto atsakymo.

Dienraštyje išspausdinti  teiginiai, žinomai  melaginga šio asmens organizuotos kovos su LŠDPS motyvo interpretacija, ir  toliau klaidina visuomenę.

Paskelbęs save LŠDPS pirmininku E. Jesinas yra visiškai praradęs autoritetą LŠDPS viduje. Manome, vieša LŠDPS kompromitacija bandoma ne tik didinti konfrontaciją LŠDPS viduje, bet ir  slėpti vis gilėjančias mokytojų profsąjunginio judėjimo problemas pačiame Žemaitijos regione .

Dėl šio interviu, jau peržengusio visas įmanomas padoraus  elgesio ribas, LŠDPS ruošia ieškinį dėl šmeižto ir  platintos informacijos paneigimo.

Portalo skaitytojai bus supažindinami su LŠDPS ieškinių E. Jesnui turiniui ir jų eiga.

Primename, kad prieš pusę metų E. Jesinas, dėl  nesuderinamos su LŠDPS statusu veiklos, buvo pašalintas iš LŠDPS pirmininko pavaduotojo pareigų. Šiais metais, siekdamas pakelti savo pašlijusį autoritetą, buvęs LŠDPS lyderis bandė organizuoti streikus, nepasiekus rezultatų vėliau  priverstas juos sustabdyti.

Šiuo metu E. Jesino vadovaujamo Žemaitijos regiono  lėšos, apie kurių naudojimą LŠDPS neturi jokių duomenų, didžiąja dalimi leidžiamos teisiniams procesams, kuriuos inicijavo E. Jesinas  finansuoti. Buvęs pirmininko pavaduotojas yra padavęs bent penkis ieškinius prieš organizaciją.

Tikėtis iš šio asmens  konstuktyvių konflikto  sprendimų  LŠDPS nesitiki, todėl nepripažinto LŠDPS pirmininko E. Jesino išpuoliai, tikėtina, kartosis ir toliau. Apgailestaujame dėl šio buvusio organizacijos lyderio diskredituojančių visą mokytojų profsąjunginį judėjimą veiksmų.

LSDPS_logas-tikras