„Solidarumo“ taryba išreiškė palaikymą švietimo profsąjungoms

2016-02-08

alt

Vasario 6 d. LŠDPS pirmininkas Andrius Navickas dalyvavo Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ koordinacinės tarybos posėdyje. LŠDPS kaip kolektyvinis narys į šią organizaciją priimta praeitų metų lapkričio 28 d.

Pagal organizacijos įstatus, į LPS „Solidarumas“ Koordinacinę tarybą LŠDPS gali deleguoti dar 8 asmenis, todėl šiame posėdyje be LŠDPS pirmininko tarybos įgaliojimai suteikti visiems LŠDPS prezidiumo nariams.

Posėdžio pradžioje Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotojas prof. Raimondas Kuodis skaitė pranešimą apie mokesčius „Lietuvos mokesčių (ne)sistemos reformos kryptys“.

Vėliau patvirtintas „Solidarumo“ koordinacinės tarybos darbo reglamentas, 2016 m. biudžetas.

„Solidarumo“ pirmininkė Kristina Krupavičienė pristatė organizacijos veiklas, numatytas šiems metams.

LŠDPS pirmininkas Vytautas Silvanavičius kalbėjo apie neterminuotą streiką, kuriam vasario 22 d. rengiasi visos švietimo profesinės sąjungos, bei vasario 15 d. dienos eitynes ir mitingą. „Solidarumo“ koordinacinė taryba švietimo profsąjungoms išreiškė palaikymą.

Taip pat buvo informuota, kad vasario 9 d. numatytas mitingas prie Kauno miesto savivaldybės dėl „Kauno autobusų“ profesinės sąjungos „Solidarumas“ konflikto su įmonės administracija, kuri tariasi ir derasi tik su viena bendrovės profsąjunga, nors ten veikia jų net keturios. Mitinge dalyvaus ir LŠDPS atstovai.

LŠDPS inf.