Rinkosi Vilniaus „ikimokyklinukai“

2020-02-14

alt

Vasario 7 d. vyko LŠDPS Vilniaus miesto susivienijimo (VMS) ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų profesinių organizacijų narių susirinkimas.

Susirinkimo metu pritarta deleguoti Klaipėdos lopšelio-darželio „Puriena“ auklėtoją Audronę Grigišienę į ŠMSM organizuojamą  ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų darbo grupę dėl darbo apmokėjimo nuostatų tobulinimo. VMS komiteto narė, Vilniaus lopšelio-darželio „Atžalėlės“ auklėtojaAldona Skamarakienė taip pat dalyvaus minėtoje darbo grupėje kaip stebėtoja.

Susirinkime nuspręsta kuo glaudžiau ir aktyviau bendrauti ir bendradarbiauti tarpusavyje tiek susitikimų metu, tiek elektroninėje erdvėje, aktyviai dalyvauti VMS organizuojamuose renginiuose bei toliau laikytis bendros LŠDPS pozicijos dėl tolimesnės darbo grupės etatiniam mokytojų darbo apmokėjimui tobulinti veiklos ir siūlymų, svarstyti bei aptarti ir kiti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų darbuotojams aktualūs klausimai.

Vilniaus lopšelio-darželio „Drevinukas“ auklėtojos Jolanta Žukauskienė ir Džiuljeta Gineitienė pasidalijo savo darbo patirtimi bei geranoriškai sutiko kartu su VMS pirmininke J. Kiškiene vykti į kitas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigas bei skleisti savo gerąją patirtį.

 

VMS informacija