Pranešimas Švietimo ministrui dėl susitarimo nevykdymo

2012-02-23

voloskeviciene1

2012 m. vasario 13 d. Švietimo ministro G. Steponavičiaus iniciatyva įvyko susitikimas su protestuoti susiruošusių profresinių sąjungų atstovais. Posėdyje buvo susitarta, kad su ministerijos paruoštu dokumentu „Dėl situacijos švietimo sistemoje ir profesinių sąjungų reikalavimų” bus supažindintos profsąjungos. Tačiau šis pažadas nebuvo įvykdytas

LR švietimo ir mokslo ministrui   2012-02-22    Nr.32

gerb. Gintarui Steponavičiui

LR Seimo švietimo, mokslo ir kultūros komiteto

pirmininkui gerb. Valentinui Stundžiui

DĖL PAŽADŲ NEVYKDYMO

Esame nustebinti, jog ir toliau nesilaikoma LR švietimo ministro gerb. Gintaro Steponavičiaus duotų pažadų dėl socialinio dialogo vystymo.

Š.m. vasario 13 d. vykusiame susitikime su pedagogų profesinių sąjungų atstovais buvo sutarta, jog visa informacija, kurią ŠMM siųs savivaldybėms, švietimo skyriams ar ugdymo įstaigų vadovams, pasieks ir profesines sąjungas. Eilinį kartą tai liko tik gražiu pažadu, nes Švietimo ir mokslo ministerijos komunikacijos skyriaus išplatintas Švietimo ir mokslo ministro pasirašytas aplinkraštis „Dėl situacijos švietimo sistemoje ir profesinių sąjungų reikalavimų“ profesinėms sąjungoms taip ir nebuvo išsiųstas.

Šitokį pažadų nevykdymą mes priimame kaip nepagarbą socialiniams partneriams ir piktybišką socialinio dialogo ignoravimą.

Pagarbiai.

Lietuvos mokytojų profesinės

sąjungos pirmininkė     Jūratė Voloskevičienė

LSDPS_logas-tikras