Padėk vyriausybei – išjunk šviesą!

2015-12-07

alt

I akcija – tamsa

Gruodžio 8 ir 10 dienomis švietimo profesinės sąjungos rengia streiką protestuodamos prieš vyriausybės politiką švietimo atžvilgiu. Geriausias vyriausybės darbo įvertinimas yra tai, kad šį kartą streikuoti pasiryžo visos profesinės sąjungos.

Mūsų šalyje nuolat uždarinėjamos mokyklos, didinamos klasės, atleidinėjami mokytojai, niekada neužtenka lėšų vykdyti ugdymo planui, o viso to pasekmės – klestintis smurtas, augantis alkoholio ir narkotikų vartojimas, savižudybės. Tačiau vargšė mūsų valdžia nežino, kur paimti pinigų švietimui tiek, kad finansavimas būtų atkurtas į prieškrizinį lygį kaip 2009 m. pradžioje, nors šalies bendrosios pajamos jau seniai tą lygį perkopė. Nuolat verkdama, kad nėra lėšų švietimui, skriausdama savo vaikus, žlugdydama švietimą kita ranka vyriausybė seikėja milijonus abejotino reikalingumo „projektams“.

Kviečiame visus švietimo darbuotojus, kurie streikuoja, ir tuos, kurie negalėjo ar nespėjo prisijungti prie streiko, gruodžio 8 ir 10 dienomis nuo 8.00 iki 10.00 mokyklose išjungti šviesą. Taip simbolizuosime, kad į valstybę ateina tamsa, o už elektrą sutaupytos lėšos lai eina paremti mūsų vargšei vyriausybei.

Padėk vyriausybei – išjunk šviesą!

Akcijos koordinatorius – Lietuvos švietimo darbuotojų profesnės sąjungos (LŠDPS) pirmininkas Andrius Navickas, tel. nr. 8 601 57747

LŠDPS inf.