Nuo penktadienio mokytojai streikuoja: V. Kudirkos aikštėje mitingas ,,Kita pamoka –streikas“, į kurį eina  mokytojai ir mokiniai pėsčiomis iš įvairių Lietuvos kampelių

2023-09-28

Nuo rytojaus, penktadienio, rugsėjo 29 d., 3000 Lietuvos mokytojų streikuoja. LŠDPS vadovas Andrius Navickas sako, kad streikas galėtų vykti apie mėnesį.

Jam prasidėjus, dalis protestuojančių pedagogų ir juos palaikančių Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) atstovų pėsčiomis pajudės į Vilnių prie Vyriausybės rūmų,  V. Kudirkos aikštės. Mokytojai ir mokiniai eis iš Alytaus, Anykščių, Elektrėnų, Kaišiadorių, Kauno, Klaipėdos, Šilutės, Tauragės ir kitų miestų. LŠDPS pirmininkas A. Navickas  keliaus iš Zarasų.

Penktadienį, rugsėjo 29 d.,  prasidėjus streikui, Vilniuje prie Vyriausybės rūmų, Kudirkos aikštėje,  bus rengiama protesto akcija. Ji prasidės 12.00 val.

„V. Kudirkos aikštėje įrengsime mokyklą. Pagal numatytą pamokų tvarkaraštį prie Vyriausybės vyks pilietiškumo pamokos. Ten įrengsime lentą ir prie jos atsakinėti kviesime politikus, ekonomistus, politologus. Tikimės, kad juos šioje „klasėje“ aplankys švietimo, mokslo ir sporto ministras, premjerė, prezidentas, o improvizuotos mokyklos kursą po mėnesio užbaigs tarpiniai atsiskaitymai, egzaminai“, – sako A. Navickas.

Kviečiame palaikyti mokytojus!

Pridedamas 2023-09-29 Streikuojančių įstaigų sąrašas

LŠDPS inf.