LŠDPS – tarptautinės organizacijos CESI internetiniame seminare ,,Kaip geriausiai bendrauti Covid-19 pandemijos metu – ir ne tik“

2021-05-04

Gegužės 4 d. vyko tarptautinės organizacijos The European Confederation of Independent Trade Unions (CESI) interaktyvūs  Zoom mokymai ,,Kaip geriausiai bendrauti Covid-19 pandemijos metu – ir ne tik“ (‘‘How to best communicate during Corona – and beyond‘‘), kuriame dalyvavo ir Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos, priklausančios nacionaliniam centrui – Respublikinei jungtinei profesinei sąjungai (RJPS),  atstovė D.Pilipavičienė.

„Covid19“ ir karantinas  pakeitė žmonių bendravimą –  dirbame ir bendraujame daug laiko nuotoliniu būdu.  Naujos technologijos, ypač vaizdo konferencijos ir socialinės žiniasklaidos veikla, palengvino tai, kas anksčiau buvo neįmanoma. Vis tik bendraujant  tokiu būdu reikia išmokti, kaip kalbėti, pasiekti ir įtikinti pašnekovus anapus ekrano.  Tam ir skirtas šis  internetinis seminaras – kaip pagerinti nuotolinį bendravimą per Zoom.

 Taip pat  seminare  buvo aptartos  komunikacijos ir socialinės žiniasklaidos tendencijos 2021 m ir kokias skaitmenines priemones ir socialinę žiniasklaidą profesinėms sąjungoms geriausiai naudoti.

The European Confederation of Independent Trade Unions (CESI): Europos nepriklausomų profesinių sąjungų konfederacija yra 41 profesinių sąjungų organizacijų iš 20 Europos šalių ir 4 Europos profesinių sąjungų organizacijų konfederacija, iš viso turinti daugiau nei 5 milijonus atskirų narių. Dar 1 profesinių sąjungų organizacija turi stebėtojo statusą.

LŠDPS informacija