LŠDPS pirmininkas Andrius Navickas Baltijos šalių švietimo profesinių sąjungų vadovų susitikime su naujuoju tarptautinės organizacijos ETUCE prezidentu

2021-05-06

Gegužės 5 d. Lietuvos  švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Andrius Navickas dalyvavo susitikime su Europos švietimo profesinių sąjungų švietimo komiteto (ETUCE) prezidentu Larry Flanagan ir ETUCE Europos regiono direktore Susan Flocken. Kartu susitikime dalyvavo profesinių sąjungų pirmininkai  iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos.

Šio susitikimo metu  Baltijos šalių švietimo profesinių sąjungų vadovai susipažino su naujai išrinktu 2020 m. ETUCE konferencijos metu ETUCE prezidentu L. Flanagan  bei aptarė pagrindines problemas ir iššūkius, su kuriais susiduria Estijos, Latvijos ir Lietuvos švietimo darbuotojai ir jiems atstovaujančios profesinės sąjungos.

ETUCE prezidentas ir Europos regiono direktorė pasidalino ETUCE ateities planais ir veiklo vizija,  taip pat pasiūlė  Lietuvos, Latvijos ir Estijos švietimo profesines sąjungas aktyviau dalyvauti tarptautinėje profesinių sąjungų veikloje ir  plėtoti bendradarbiavimą.

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga tikisi, kad esant naujam prezidentui  ryšys su ETUCE  pasikeis ir tarpusavio bendradrabiavimas bus gerokai naudingesinis ir glaudesnis.

LŠDPS informacija