LŠDPS diskusijų forume bus aptariama, kokie pokyčiai laukia švietimo sistemos

2021-08-16

Pandemija, jos sukeltos ekonominės bei socialinės pasekmės, taip pat kiti įvykiai: karantino suvaržymai, infliacija, priverstinis nedarbas, migracija ir t. t. – ateitis, kelianti nerimą Lietuvos visuomenei. Visa tai daro įtaką ir švietimo bendruomenei. Akivaizdu, kad yra sprendimų, kurie turėtų būti skirti šių dienų iššūkiams įveikti, tačiau taip pat reikalingi ilgalaikiai pokyčiai. Labai svarbu, kad jie būtų aptariami su švietimo bendruomene, nevengiama probleminių klausimų, įsiklausoma į nuogąstavimus ir siūlymus. 

Reaguodama į  aktualijas Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga organizuoja LŠDPS diskusijų forumą ,,Kokie pokyčiai laukia švietimo sistemos?”, kuriame planuojamos diskusijos apie reformas ir kitus pokyčius. Bus analizuojamos tokios temos: įtraukusis ugdymas ir švietimo pagalba, Vidurinio ugdymo sąrangos projektas, „Tūkstantmečio mokyklų programa‘‘, mokytojų savijauta pandemijos laikotarpiu ir kt. Renginyje dalyvaus ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovai.

,,Pirmiausia mokytojai nori išgirsti ir turėti visą reikiamą informaciją,  kaip dirbsime nuo rugsėjo. Taip pat kyla klausimų, ko dar tikėtis ateityje. Todėl planuojame diskusijų forumą ir, dalyvaujant ŠMSM ministrei ir kitiems Ministerijos atstovams, aptarsime, kokie pokyčiai laukia švietimo sistemos”, – sako LŠDPS pirmininkas Andrius Navickas.

LŠDPS diskusijų forumas ,,Kokie pokyčiai laukia švietimo sistemos?’’ vyks rugpjūčio 18-19 dienomis Prienų rajone. 

LŠDPS informacija