Konkurso „Mano mokytojas“ baigiamasis renginys

2015-09-16

alt

Spalio 2 d., 11 val., Kultūros ir švietimo centro „Vilniaus mokytojų namai“ Didžiojoje salėje įvyks baigiamasis respublikinio meninių tekstų ir piešinių konkurso „Mano mokytojas“ renginys, skirtas Tarptautinei mokytojo dienai. Tai – konkurso parodos pristatymas, konferencija ir konkurso nugalėtojų pagerbimo šventė.

Konkurso nugalėtojų sąrašas – čia. Su laureatų ir diplomantų darbais susipažinti galima socialinio tinklo „Facebook“ Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos paskyroje. 

Laureatų ir diplomantų piešiniai bus eksponuojami Vilniaus namų Mažojoje salėje nuo rugsėjo 30 d. iki lapkričio 2 d. 

Bigiamajame renginyje dalyvaus konkurso dalyviai ir nugalėtojai, mokytojai, tėvai ir svečiai, Švietimo ir mokslo ministerijos, Seimo, Vilniaus miesto savivaldybės atstovai. Nugalėtojai bus apdovanoti LR Seimo narių, LR švietimo ir moklso ministrės, Vilniaus miesto mero padėkomis ir prizais. Programoje numatyti muzikiniai kūriniai, teatro miniatiūra, meninių tekstų skaitymai, teminiai pranešimai, kalbos, sveikinimai nugalėtojams, parodos katalogo pristatymas.

Renginį organizuoja Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga, organizacinis partneris – Elektrėnų savivaldybės Vievio meno mokykla.

Registracija į renginį el. paštu mano.mokytojas@lsdps.lt

Ugniaus Trikšio (11 m.) pieš.