LŠDPS mokymuose – daug žinių ir įspūdžių (fotogalerija)

2016-08-29

alt

Rugpjūčio 25-26 d. Švenčionių rajone, Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centre, įvyko Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (LŠDPS) mokymai, į kuriuos atvyko per 60 profsąjungininkų iš visos Lietuvos.

Seminarą pradėjusi LŠDPS pirmininko pavaduotoja Erika Leiputė-Stundžienė trumpai supažindino susirinkusiuosius su aktualiausia informacija švietimo politikos srityje, o lektorius Igoris Vasiliauskas visą dieną skyrė viešojo kalbėjimo teorijai ir praktikai.

Jis pateikė daug praktinių patarimų, kaip pasiruošti kalbėti prieš auditoriją, kaip suvaldyti jaudulį ir emocijas, kaip išsiugdyti gebėjimą save pateikti įvairiose situacijose. Drąsiausieji turėjo galimybę išbandyti save praktiškai, o publika galėjo jų pasirodymą įvertinti. Lektorius taip pat pademonstravo keletą kalbėjimo auditorijai pavyzdžių bei kartu su seminaro dalyviais juos aptarė.

Baigdamas seminarą jis linkėjo vienybės ir paragino profesines sąjungas išeiti iš prašytojo vaidmens, kuriame šiuo metu, anot I. Vasiliausko, visuomenė jas mato.

Vakare susirinkusieji turėjo galimybę baidarėmis, dviračiais ar pėsčiomis pasidairyti po gražias Kaltanėnų apylinkes.

Kitą dieną lektorius Žydrūnas Sadauskas dėstė seminaro dalyviams, kaip atpažinti pagrindines charakterio savybes taikant veidoskaitos metodiką bei pagal automatines žmonių reakcijas įvairiose situacijose.

Po pietų norintieji su gidu keliavo po Aukštaitijos nacionalinį parką arba rinkosi ekskursiją po Kaltanėnus su miestelio seniūnu Tomu Rokickiu.

Fotogalerija

LŠDPS inf.