Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos kolektyvas susibūrė į profsąjungą

2013-11-18

Lapkričio 18 d. įsteigta Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos profesinė organizacija. Steigiamajame susirinkime dalyvavęs Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininko pavaduotojas Vytautas Silvanavičius gausiai susirinkusiems gimnazijos darbuotojams papasakojo apie narystės profesinėje sąjungoje naudą, atstovavimo lygmenis, supažindino su LŠDPS struktūra ir įstatais, atsakė į iškilusius klausimus.

Vėliau profsąjungos steigėjai balsavo už tai, kad naujoji organizacija vadovausis LŠDPS įstatais ir programa, bei įvyko vadovybės rinkimai. Iš trijų pasiūlytų kandidatų profesinės sąjungos pirmininke, surinkusi 53 dalyvavusiųjų balsus, tapo Joalita Lynikienė (nuotr. centre). Dvejų metų kadencijai taip pat išrinktas ir komitetas, jį kartu su pirmininke sudaro septyni nariai.

altPo steigiamojo susirinkimo, jo ir būsimųjų darbų aptarti susirinko naujasis komitetas. Konstatuota, jog profesinėje organizacijoje jau yra beveik 60 narių, o veiklos prioritetu numatytas kolektyvinės sutarties projekto rengimas.