Įkurta Žemaitijos regiono veiklos koordinavimo grupė

2013-02-22

Vasario 21 d. LŠDPS būstinėje susirinko Žemaitijos regiono profesinių organizacijų pirmininkai iš Skuodo, Raseinių, Pagėgių.

LŠDPS pirmininkas Andrius Navickas trumpai pristatė susidariusią padėtį, kai Žemaitijos regione ir Kaune veikiančios pedagogus vienijančios profsąjungos įkūrė naują nacionalinį darinį – Lietuvos švietimo įstaigų profesinę sąjungą.

Pasak pirmininko, faktai rodo, jog yra organizacijų, kurios nori likti LŠDPS ar yra dar neapsisprendusios, todėl jos turi turėti galimybę dalyvauti LŠDPS veikloje. Jis išreiškė viltį, jog naujoji profesinė sąjunga ženkliai prisidės prie daugybės švietimo problemų sprendimo, tačiau svarbu, kad žmonės turėtų pasirinkimo teisę, kuriai organizacijai priklausyti ir kaip veikti.

Susitikimo dalyviai sukūrė koordinavimo grupę veiklai Žemaitijos regione vykdyti, sudarytas veiklos planas, o grupės pirmininku išrinktas LŠDPS Raseinių rajono susivienijimo pirmininkas Vytautas Bulotas. Grupė pasirengusi važiuoti į bet kurį rajoną ir bendrauti su norinčiais gauti daugiau informacijos, atsakyti į visus klausimus ir išdėstyti bendro veikimo galimybes.

Pirmasis vizitas numatytas į Pagėgius kovo 21 d.

Koordinavimo grupės narių kontaktai:

Lidija Drukteinienė (Skuodas): tel. 8 642 29402, el. paštas:dlidija@dtiltas.lt,

Vytautas Bulotas (Raseiniai): tel. 8 672 38151, el. paštas: vytas.bulotas@gmail.com,

Žydrūnas Mickeliūnas (Pagėgiai): tel. 8 619 76126, el. paštas: zidmick@gmail.com.