Kreipimasis į švietimo bendruomenę

2012-02-07

DSC_0270CENTR

GERBIAMIEJI

Sausio 4 d. Vilniuje vykusiame Lietuvos švietimo sistemos darbuotojų profesinių sąjungų centrui priklausančių LMPS, KŠDPS, LŠDPS bei ,,Sandraugos“ pirmininkų ir jų pavaduotojų pasitarime buvo pritarta Lietuvos mokytojų profesinės sąjungos idėjai 2012 m. kovo 31 d. Vilniuje organizuoti visos Lietuvos mokytojų suvažiavimą. Idėją padiktavo 2011 m. vasarą Keiptaune (Pietų Afrikos respublika) vykęs VI–asis pasaulinis EI (Education International) kongresas bei tendencingai blogėjanti Lietuvos švietimo situacija.

 

Suvažiavimo tikslas – dar kartą garsiai priminti valdantiesiams, jog investicijos į švietimą yra investicijos į šalies ateitį, o taupymas švietimo sąskaita – šiurkštus kriminalinis nusikaltimas prieš visą tautą. Į suvažiavimą bus kviečiami ne tik profesinių sąjungų atstovai, bet visi šalies pedagogai, ir visuomenės atstovai, kurie tebėra neabejingi Lietuvos ateičiai, nenori ir negali taikstytis su švietimą žlugdančia ir mokyklos prestižą bei mokytojo orumą žeminančia šalies politika.

Tuo tikslu AB ,,Swedbank‘e“ atidaryta tikslinė sąskaita LT55 7300 0101 2960 8526, į kurią pervestais pinigais paremsite suvažiavimo organizavimą.

Suvažiavimo organizatoriai – LŠSDPS Centrui priklausančios profesinės sąjungos: Lietuvos mokytojų profesinė sąjunga (LMPS), Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga (LŠDPS), Krikščioniškoji švietimo darbuotojų profesinė sąjunga (KŠDPS), profesinė sąjunga ,,Sandrauga“. Suvažiavimo koordinatorė – LMPS pirmininkė Jūratė Voloskevičienė.

Būsime labai dėkingi, jeigu el. paštu lmps@takas.lt sulauksime Jūsų pasiūlymų ir patarimų. Rašykite apie konkrečias problemas ir skaudulius ne tik šalies mastu, bet ir miestuose, rajonuose, kaimuose, o taip pat ir konkrečiose įstaigose. Taip pat informuokite, jeigu turite kuo pasidžiaugti.

,,Jūsų ateitis yra tokia, kokią ją sukursite. Tad nuspręskite, ką kursite. Jūs stiprėjate kovodami.“ (Napoleon Hill ,,Turtėjimo metai“).

Esame atviri partnerystei ir bendradarbiavimui, todėl prie organizatorių kviečiame prisidėti visus, kam rūpi Lietuvos švietimas.

Suvažiavimo vieta ir smulkesnė informacija bus paskelbta vėliau.

 

Lietuvos mokytojų profesinės sąjungos pirmininkė

Jūratė Voloskevičienė

LSDPS_logas-tikras