Koordinavimo tarybos posėdyje – vieningas pritarimas protestams

2016-02-04

alt

Vasario 4 d. LŠDPS koordinavimo tarybos posėdyje vieningai pritarta neterminuotam švietimo šakos streikui, kuris prasidės vasario 22 d. LŠDPS pirmininko pavaduotojas Vytautas Silvanavičius priminė visą reikalavimų iškėlimo ir derybų eigą. „Po įspėjamojo streiko Švietimo ir mokslo ministerija ir Vyriausybės vicekancleris rungtyniaudami inicijavo „vienas už kitą geresnius“ pasiūlymus, tačiau rezultato jokio nėra. Todėl yra du keliai, – laukti Seimo rinkimų ir naujos valdžios malonės, arba bandyti ką nors daryti prie šitos Vyriausybės“, – sakė jis.

Vasario 3 d. susitikime Vyriausybėje dalyvavęs LŠDPS pirmininkas Andrius Navickas pabrėžė, kad mokytojai yra priversti skelbti streiką, nes „ne tik kad dėl ateities nepavyksta susitarti, bet ir žadėtas algų padidinimas nuo šių metų kai kuriose savivaldybėse pavirto į sumažinimą“.

Koordinavimo taryba taip pat nutarė su kitomis profesinėmis vasario 15 d. rengti eitynes ir mitingą prie Vyriausybės.

LŠDPS Koordinavimo tarybos posėdyje taip pat dviem nariais papildytas LŠDPS prezidiumas, jo narėmis tapo Švenčionių rajono susivienijimo pirmininkė Snieguolė Veličkienė ir Šiaulių miesto susivienijimo vadovė Kristina Vaitiekūnienė.