J. KIŠKIENĖ LRT TELEVIZIJOS LAIDOJE „DIENOS TEMA“: RUOŠIANTIS NAUJIESIEMS MOKSLO METAMS MOKYTOJAI PAMIRŠTI

2020-08-26

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Dienos tema“ apie ruošimąsi naujiesiems mokslo metams pagal Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos rekomendacijas buvo diskutuota su Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos Vilniaus miesto susivienijimo pirmininke ir Vilniaus Žemynos progimnazijos anglų kalbos mokytoja Jurgita Kiškiene.
Jurgita Kiškienė sunkiai įsivaizduoja, kaip atrodys mokytojo darbas pagal ministerijos rekomendacijas. „Iš tikrųjų, kuo daugiau sužinau informacijos ir pati, ir iš kolegų, tai iš pradžių buvo lengvas nerimas, o dabar, žinokite, jau kyla pyktis. Pykstu aš, pyksta ir kolegos, nes iš tikrųjų daug nežinios arba kai sužinai, kad apie viską pagalvota, bet atrodo, kad mokytojai vėl pamiršti. Pamiršti ta prasme, kad nepasirūpinta. Labai stipriai rūpinamasi vaikais – be abejo, mes visi rūpinamės ir savais, ir mokiniais, – bet kadangi yra ir garbesnio amžiaus mokytojų, didesnė rizika užsikrėsti, tai nerimaujame, kad tos sąlygos, kuriomis reikės dirbti, yra labai blogos“, – nuogąstauja ir piktinasi J. Kiškienė.
Pasak J. Kiškienės, darbo krūvis bus labai padidėjęs, o apie papildomo darbo apmokėjimą bei medicininį draudimą dirbant tokiomis darbo sąlygomis nekalbama.

Daugiau žiūrėkite čia