Augančiame Švenčionių susivienijime – mokymai

2015-06-17

Birželio 12 d. Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centre įvyko LŠDPS Švenčionių rajono susivienijimo surengtas seminaras „Socialinis dialogas švietimo įstaigoje. Pedagogo juridinės ir vadybinės kompetencijos plėtojimas“. Jame dalyvavo visų rajone veikiančių švietimo profesinių sąjungų nariai, paskaitas skaitė LŠDPS pirmininkas Andrius Navickas, pirmininko pavaduotoja Erika Leiputė-Stundžienė.

Pradėdama renginį susivienijimo pirmininkė Snieguolė Veličkienė pasidžiaugė aktyviais jaunos, tik trečius metus pradėjusios organizacijos nariais ir įteikė padėkas: Adutiškio vidurinės mokyklos profsąjungos pirmininkui Edgarui Maslianikui – už aktyvią savanorišką veiklą ginant švietimo darbuotojų interesus, Švenčionių vidurinės mokyklos organizacijos pirmininkei Ramunei Skripskaitei-Li  – už metų proveržį, Švenčionių pradinės mokyklos profsąjungos pirmininkei Virginijai Duksienei – už nekintančias vertybes, Pabradės Ryto gimnazijos profsąjungos vadovei Astai Andrijauskienei – už nuolatinį pagreitį, Gražinai Maslianikienei – už pilietinę poziciją, drąsą ir tikėjimą tiesa. 

„Dėkoju mokyklų darbštiems žmonėms, kad jų dėka judame į priekį, kad auga mūsų gretos“, – kalbėjo S. Veličkienė.

alt„Patikėti sėkme, – labai sudėtinga. Daug paprasčiau galvoti, kad mums nepavyks, nes galia ne mūsų rankose. Mūsų pusėje – tik teisingumas ir tikėjimas juo“, –  pradėdamas paskaitą sakė LŠDPS pirmininkas A. Navickas. Jo paprašyti susirinkusieji pasidalijo sėkmingomis patirtimis iš profsąjunginės veiklos. „Prieš dvejus metus sakėte, kad jūsų rajonas kitoks, čia niekas neįmanoma, o dabar girdžiu tiek sėkmingų istorijų“, – džiaugėsi A. Navickas.

Po ilgo ir turiningo pirmininko pranešimo, paįvairinto diskusijomis, teisinio pedagoginių darbuotojų darbo reglamentavimo subtilybėmis pasidalino E. Leiputė-Stundžienė.