A. NAVICKAS: RINKIMINIS BANDYMAS PAPIRKTI SKIRIANT 100 EURŲ NEPAVYKO

2020-10-22

andrius navickas

Vyriausybės žadėtų 100 eurų išmokų poilsiui pedagogai gali ir nesulaukti –  stringa jų poilsio finansavimo klausimas. Ekonomikos ir inovacijų ministerija informuoja, kad šiuo metu nėra aišku, iš ko bus finansuojamas pedagogų poilsis.

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininko Andriaus  Navicko, iš pat pradžių nepalaikiusio  plano pedagogų poilsiui skirti po 100 eurų, nuomone, ši išmoka tebuvo rinkiminis triukas.  „Mes taip ir vertiname, kad tai rinkiminis bandymas įtikti ar papirkti švietimo bendruomenę. Kai mato, kad tai nepadėjo ir nesuveikė, tai net neketina to vykdyti. Dauguma mokytojų buvo pasipiktinę ir netgi ketino atsisakyti ir nepriimti išmokų, tai niekas iš mūsų ir nenusivilia“, – tv3.lt kalbėjo A. Navickas. Jo manymu, už darbą reikia mokėti atlyginimus, o ne bandyti kaip sovietmečiu dalinti kelialapius ar šaldytuvus, ar automobilius. „Tai vertiname kaip nelogišką sprendimą, kaip bandymą papirkti, taip ir įvyko“, – sakė A. Navickas.

 Daugiau šia tema galite skaityti: https://www.tv3.lt/naujiena/lietuva/1064101/mokytojai-apie-100-euru-ismoka-kurios-gali-ir-nesulaukti-rinkiminis-bandymas-papirkti-nepavyko