Vilniaus miesto susivienijimo renginiai atšaukiami

2020-03-15

alt

 

Situacija neeilinė – koronaviruso pandemija. Nuo praeito penktadienio Vilniuje sustabdyta ugdymo įstaigų veikla, atšaukti renginiai ir susitikimai, o nuo kovo 16 d., pirmadienio, visoje Lietuvoje skelbiamas karantinas.

Taip pat ir Vilniaus miesto susivienijimo (VMS) renginiai yra atšaukti. Paskutinis, prieš paskelbiant karantiną, suplanuotas susitikimas įvyko kovo 12 d. su Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazijos mokytojais. „Susitikimas buvo naudingas ir nuoširdus. Aptarta bendra švietimo situacija, pasidžiaugta profsąjungų narių bendravimu ir bendradarbiavimu bei aptarti kiti profsąjungos nariams rūpimi klausimai“, – pasakojoVMS pirmininkė J. Kiškienė.

alt

 Nuotraukoje J.Kiškienė (antra iš kairės) ir Vilniaus S.Stanevičiaus progimnazijos pofesinės organizacijos nariai

 Sustabdžius ugdymo įstaigų veiklą, švietimo darbuotojai buvo informuoti dėl tolimesnio darbo nuotoliniu būdu iš namų. „Maksimali izoliacija reikalinga, kad būtų galima suvaldyti viruso plitimą. Tai yra išbandymas mums visiems. Nuo šios dienos bendraukime telefonu, elektroniniais laiškais, internetu. Saugokime save ir savo artimuosius. Kaip kad gražiai yra pasakęs kunigas A. Toliatas, „ranką spauskime mintimis, apkabinkime vieni kitus širdimi”,- kalbėjo J. Kiškienė.