Tai – klasikinis atvejis, kai vežimas statomas prieš arklį

2021-03-21

Kaip rašoma Deutsche Welle (dw.com), Vokietijoje jau kelias savaites gausėja raginimų, kad mokytojams ir kitiems mokyklų darbuotojams būtų teikiama didesnė pirmenybė pasiskiepyti. Iki šiol jie negalėjo tikėtis, kad bus paskiepyti iki vasaros pradžios – tuomet mokslo metai jau praktiškai bus pasibaigę.

Pagal naujausią planą mokytojai turėtų būti skiepijami pavasarį. Žemutinės Saksonijos socialinių reikalų ministrės Carola Reimann teigimu, jos žemės susitikimuose su federaline vyriausybe „kurį laiką reikalavo šios priemonės“.

Vokietijos mokytojų asociacija taip pat reikalauja, jog tai būtų padaryta prieš atidarant mokyklas. ,,Tai – klasikinis atvejis, kai vežimas statomas prieš arklį”, – Deutsche Welle (dw.com) sakė asociacijos prezidentas Heinzas-Peteris Meidingeris.

Vokietijos mokytojų asociacija taip pat kritiškai vertina sprendimą suteikti pirmenybę pradinių klasių mokytojams, teigdama, kad gimnazistai virusą platina panašiai kaip suaugusieji, todėl mokytojai, vedantys pamokas vidurinėse mokyklose, taip pat patiria didesnę riziką.

 Visą straipsnį galite skaityti  čia

LŠDPS informacija, paruošta pagal užsienio spaudą