Susitikimas Vilniaus „Versmės” mokykloje

2012-02-25

DSC_0890

Vasario 23 dieną Vilniaus katalikiškoje mokykloje „Versmė“ vyko mokyklos bendruomenės, A. Bružo susitikimas su Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento direktoriumi A. Aldakausku ir vyriausiuoju specialistu A Vaitiekėnu. Susitikimo metu buvo aptarta mokyklos finansinė situacija. Mokykloje mokosi 540 mokinių, iš jų 115 turi įvairių sunkių negalių: judėjimo, regos, klausos, protinių ir kt. Taigi, mokykla atlieka dviejų mokyklų – bendrojo lavinimo ir specialiosios – vaidmenis. Kiekvienoje klasėje apie 30 proc. mokinių reikalingi specialiosios pedagoginės ir specialiosios pagalbos, todėl mokykloje yra mokytojų padėjėjai, specialūs pedagogai, logopedai, gydomosios kūno kultūros mokytojai.

Siekiant garantuoti mokiniams kokybišką specialiąją pagalbą patiria lėšų trūkumą.

Buvo nutarta organizuoti trišalį, Vilniaus miesto savivaldybės, Švietimo ir mokslo ministerijos ir  Vilniaus katalikiškosios mokyklos „Versmė“ atstovų, susitikimą ir padėti mokyklai išspręsti finansavimo klausimą.

Anksčiau Vilniaus katalikiškosios mokyklos „Versmė“ profsąjunga kreipėsi į LŠDPS pirmininką A.Bružą dėl mokyklos finansavimo. Tai jau trečias susitikimas sprendžiant įsisenėjusią problemą.

LSDPS_logas-tikras

DSC_0884