Regiono susivienijimas nutarė remti Zarasų streiką

2012-09-21

DSC_1584a

Ketvirtadienį, rugsėjo 20 d., tradiciškai Panevėžyje vyko LŠDPS Šiaurės rytų Lietuvos regiono susivienijimo Koordinavimo tarybos posėdis. Posėdžio dalyviai susitiko tam, kad aptartų LŠDPS Įstatų keitimo siūlymus bei ,,karščiausią“ naujieną – Zarasų mokytojų streiką.

Buvo daug diskutuojama dėl  Įstatų pasiūlymų, o būtent dėl nario mokesčio, narystės klausimų. Susirinkusieji vieningai nutarė teikti pasiūlymus šiais klausimais.

 

Ypač daug diskusijų sukėlė antrasis klausimas – tai LŠDPS Zarasų rajono susivienijimo ilgalaikio streiko aptarimas. Apie streiką papasakojo LŠDPS pirmininko pavaduotojas Andrius Navickas. Kalbėtojas pasidžiaugė visuomenės palaikymu ir beužsimezgančiu dialogu su Zarasų savivaldybe. Streikuojantieji nepalūžta, o rugsėjo 24 d., pirmadienį, 12 val., vyksiantis mitingas Zarasuose  paskatins streiko dalyvius dar aktyviau siekti savo tikslų. Posėdžio dalyviai nutarė palaikyti streikuojančiuosius. Rugsėjo 24 d. bus organizuojamos iš Šiaurės Rytų regiono susivienijimų palaikomosios kelionės į Zarasus, pritarta tam, kad susivienijimuose būtų aptartas finansinės pagalbos teikimas Zarasų streikui ir skirtos lėšos būtų pervestos į streikuojančiųjų zarasiškių sąskaitą.

LSDPS_logas-tikras