Prasidėjo taikinimo komisijos sudarymo procedūros

2015-11-26

Lapkričio 26 d. Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas Rimantas Vaitkus Premjero pavedimu kreipėsi į Švietimo ir mokslo, Finansų ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijas prašydamas deleguoti atstovus į taikinimo komisiją. Ją sudaryti lapkričio 23 d. pasiūlė reikalavimus Vyriausybei įteikusios šešios profesinės sąjungos, kadangi ŠMM atsakymas į juos profsąjungų netenkino.

Vicekancleris Švietimo ir mokslo ministerijos taip pat prašo organizuoti taikinimo komisijos veiklą ir apie komisijos posėdyje priimtus sprendimus informuoti Vyriausybės kanceliariją.

Profsąjungos savo ruožtu jau yra delegavusios savo atstovus į taikinimo komisiją. Ją sudaro Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos,  Lietuvos švietimo įstaigų profesinės sąjungos, Lietuvos švietimo profesinės sąjungos, Lietuvos mokytojų profesinės sąjungos, Krikščioniškosios švietimo darbuotojų profesinės sąjungos ir Švietimo ir mokslo profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkai Andrius Navickas, Eugenijus Jesinas, Audrius Jurgelevičius, Jūratė Voloskevičienė, Aldona Kindurienė ir Ramutė Minkevičienė.

Profesinių sąjungų reikalavimai.