Moterų centro renginys Palangoje

2011-03-18

moterys3

Tarptautinei Moters dienai paminėti kovo 5-6 dienomis Palangos Lino reabilitacijos centre  LŠDPS Moterų centras  organizavo seminarą „Tavo sveikata – tavo rūpestis. Bendravimo menas“.

 

Paskaitą „Kaip susidoroti su stresu“ skaitė Klaipėdos pedagoginės – psichologinės tarnybos direktorė Jolanta Navickienė. Buvo aptartos darbo stresus sukeliančios priežastys bei galimos jų pasekmės. Dalyvės atliko tęsta, darboholizmo lygiui nustatyti.

Po pietinėje dalyje buvo kalbėta kaip bendrauti su sudėtingo būdo žmonėmis, prisiminta sudėtingų žmonių tipai. Vyko diskusija kaip spręsti  įvairias darbe iškylančias problemas. Taip pat buvo pasinaudota Palangos Lino reabilitacijos centro paslaugomis.

Antrą dieną buvo diskutuojama apie LŠDPS Moterų Centro veiklos perspektyvas bei buvo nuspręsta parašyti peticiją dėl ankstesnio pedagogų išleidimo į pensiją, dėl 100% laikinojo darbingumo apmokėjimo, sergant profesinėmis ligomis bei ją  patalpinti internete. Po peticija galima pasirašyti čia :  „už ankstesnį pedagogų išleidimą į pensiją”.

LŠDPS Moterų Centro pirmininkė

Nijolė Dargužienė

moterys2moterys1