LŠDPS pirmininkas A. Navickas: ,,Per daug problemų švietimo sistemoje palikta, kad už jas atsakytų naujas žmogus“

2023-06-20

Premjerė Ingrida Šimonytė teigia jau apsisprendusi, ką siūlys į švietimo, mokslo ir sporto ministrus. Kaip interviu metu naujienų agentūrai BNS sakė,  švietimo, mokslo ir sporto ministro kandidatūrą pirmiausia žada aptarti su prezidentu ir tikisi, kad pareigos bus užimtos dar iki Seimo sesijos pabaigos. Ministrus skiria ir atleidžia Prezidentas Premjero teikimu.

Premjerė sako, kad renkantis jai svarbiausia buvo pradėtų darbų,  vadovaujant Švietimo, mokslo ir sporto ministrei Jurgitai Šiugždinienei, tęstinumas ir patirtis.

Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė atsistatydino patekusi į vadinamąjį čekiukų skandalą.

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininko Andriaus Navicko įsitikinimu, tai ,,tiesiog buvo patogus pasitraukimas ir skęstančio laivo palikimas, kapitono pasitraukimas.‘‘

Jo  nuomone, per daug problemų sistemoje palikta, kad už jas atsakomybę priimtų naujas žmogus. ,,Apmokėjimo sistema, mokinių skaičius klasėse, įtraukusis ugdymas, su ugdymo programomis yra skubama  – trūksta vadovėlių. Na tikrai kur pirštu bedurtum, ten pamatytum trūkumus“, – sako A. Navickas LRT Panoramai.  

Laidos įrašą rasite čia

Daugiau  skaitykite čia