LŠDPS pirmininkas A. Navickas atsako: kaip sekėsi Vyriausybei per šimtą darbo dienų?

2021-03-22

Premjerės Ingridos Šimonytės vadovaujama Vyriausybė jau dirba šimtą dienų. Penkiolika visuomenės lyderių –  verslo, profesinių sąjungų, akademinės bendruomenės, nevyriausybinių organizacijų, medikų ir švietimo atstovų – buvo apklausti BNS žurnalistų, kaip jie vertina Ministrų kabineto veiklos pradžią.  Vienas iš jų – Lietuvos švietimo  darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Andrius Navickas.

Aptardamas  Vyriausybės veiklą per šimtą darbo dienų A.Navickas  sako, jog kol kas jokių sprendimų Vyriausybė nedarė, tiesiog patvirtino praeitos Vyriausybės biudžetą. ,,Derybos dėl nacionalinio susitarimo iš esmės dar nepradėtos, nors partijos lyg ir deleguoja derybininkus. Mūsų derybos su ministerija faktiškai nepradėtos. Visi derybiniai dalykai turbūt susiję su biudžeto formavimu, kuris prasidės nuo balandžio iki liepos”, – teigia profesinės sąjungos lyderis. 

Pasak A. Navicko, Vyriausybės programa ir priemonių planas – labai aptakūs, nėra konkretumo. ,,Matysis, kaip jie tai dėlios biudžete, kokias priemones gerinant situaciją švietime bandys taikyti. Tada ir vertinsime, dabar kol kas buvo tam tikras šios Vyriausybės apšilimas, jie sau susidėliojo planus, o mes, visuomenė vėliau matysime jų sprendimus”, – svarsto A. Navickas.

Visą straipsnį galite skaityti  čia

LŠDPS informacija