Profsąjungos atstovė – aktyvi bendruomenės narė

2017-08-22

Žmogaus gyvenime ypatingai svarbią vietą užima saugumas, tačiau neretai dėl nuolatinio skubėjimo, neatsakingumo, saugaus eismo nepaisymo kelyje jis yra pamirštamas. Švenčionių rajono kelių tarnybos vadovai Vygaudas Meškauskas ir Raimundas Bruvinskas, norėdami žmonėms priminti saugaus eismo taisykles, organizavo akciją apipavidalinti keleivių laukimo paviljoną.

Dalyvauti akcijoje sutiko kūrybinga ir darbšti dailės mokytoja Janina Dindienė, aktyvi Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (LŠDPS) narė, kurios mokiniai yra nuolatiniai įvairių projektų, konkursų, parodų laureatai ir prizininkai.

Mokytoja kartu su Adutiškio pagrindinės mokyklos ir Švenčionių meno mokyklos mokiniais ne vieną dieną gražino keleivių laukimo paviljoną Kochanovkos kaime ties posūkiu į Bėlio ežerą. Savo piešiniais jie stengėsi kiekvienam priminti, kaip svarbu laikytis kelių eismo taisyklių einant per pėsčiųjų perėjas, žaidžiant netoli važiuojamosios kelio dalies ar vasarą poilsiaujant prie vandens telkinių. Juk kiekvienas žmogus privalo pirmiausia pats saugoti savo gyvybę nuo jį tykančių pavojų.

Mokiniai ne tik džiaugėsi galėdami dalintis savo saugios aplinkos idėjomis, bet ir gavo padėkos raštus už saugaus eismo propagavimą ir dalyvavimą akcijoje keleivių laukimo paviljonui apipavidalinti. Be to, buvo apdovanoti dovanėlėmis – saugaus eismo atributika. Akcijos organizatoriai džiaugiasi vaikų iniciatyva ir viliasi, kad taip gražiai bus apipavidalinti ir paviljonai Adutiškyje bei Kaltanėnuose.

LŠDPS Švenčionų rajono susivienijimo inf.