Po gruodžio suvažiavimo – renesansas?

2013-04-04

alt

Aštuonių Šiaulių miesto ugdymo įstaigų atstovai kovo 27 d. įsteigė Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (LŠDPS) Šiaulių miesto susivienijimą. Jam vadovauti išrinkta Šiaulių centro pradinės mokyklos profesinės sąjungos pirmininkė Kristina Vaitiekūnienė.

O kovo 25 d. į LŠDPS būstinę rinkosi iš įvairių iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų suvažiavę muzikos ir meno mokyklų pedagogai ir įsteigė LŠDPS muzikos ir meno mokyklų mokytojų centrą. Jam vadovaus Vilniaus B.Jonušo muzikos mokyklos profesinės organizacijos pirmininkė Rita Kalinskienė.

Centro „signatarais” buvo Kaišiadorių meno mokyklos, Anykščių muzikos mokyklos, Zarasų meno mokyklos, Panevėžio muzikos mokyklos, Ukmergės meno mokyklos, Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos, Kauno taikomosios dailės mokyklos, Šalčininkų muzikos mokyklos profsąjungų delegatai – iš viso 14-kos mokyklų atstovai.

PN žiniomis, LŠDPS sudėtyje toliau veiks ir Gintaro Skapo vadovaujamas Vilniaus miesto susivienijimas, prieš kurį laiką pasišovęs veikti atskirai.

 www.lprofsajungos.lt

Visas straipsnis