Per brandos egzaminų sesiją bus stebima elektroninė erdvė

2011-05-03

Policijos pareigūnai žada sustiprinti budėjimą prie egzaminų centrų ir elektroninėje erdvėje, kol vyks brandos egzaminų sesija. Dėl to sutarė policijos generalinio komisaro pavaduotojas Visvaldas Račkauskas ir Nacionalinio egzaminų centro direktorius Saulius Zybartas. Jie nutarė nuolat keistis informacija ir aktyviai bendradarbiauti.

Anot Policijos departamento pranešimo, pareigūnai sieks užtikrinti, kad per šeštadienio prasidėsiančią brandos egzaminų sesiją būtų veiksmingai ir laiku užkardomas galimas egzaminų užduočių, taip pat ir netikrų pardavinėjimas, sustiprinta viešosios tvarkos kontrolė jaunimo susibūrimo vietose.

Teritorinių policijos įstaigų pareigūnai įpareigoti susitikti su mokyklų darbuotojais, aptarti galimus informacijos perdavimo būdus, taip pat sustiprinti budėjimą prie mokyklų ir jaunimo susibūrimo vietose.

Policija primena, kad egzaminų užduotys rengiamos ir administruojamos griežtai vadovaujantis valstybės ir tarnybos paslapčių įstatymo nuostatomis, o už paslapties paviešinimą gresia laisvės atėmimas iki dvejų metų.