LŠDPS susitikimas su ETUCE atstovais

2023-01-31

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas  (LŠDPS) Andrius Navickas,  pirmininko pavaduotoja Jurgita Kiškienė ir LŠDPS atstovė viešiesiems ryšiams Danguolė Pilipavičienė  susitiko su  tarptautinės organizacijos ETUCE (The European Trade Union Committee for Education) atstovais – ETUCE pirmininku Larry Flanaganas ir  ETUCE Europos regiono direktore Susan Flocken. Susitikimas vyko Vilniuje  2023-01-19. 

Susitikimo metu aptarta Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos  pagalba ukrainiečių pabėgėliams vaikams:  LŠDPS  finansinė parama Ukrainos vaikų ugdymui ir kartu su Nacionalinė katalikiškų mokyklų asociacija ir Mokytojai pabėgėliams (Teachers for refugees in LT) organizuota pilietinė iniciatyva ,, Mokytojai Ukrainos vaikams” pakviečiant visas galinčias Lietuvos ugdymo įstaigų bendruomenes bei mokytojus padėti pabėgėlių iš Ukrainos vaikams (Daugiau apie tai čia). 

Susitikimo metu taip  taip pat aptarti iššūkiai, su kuriais susiduria Lietuvos mokytojai. Pasidalinta mintimis apie tolimesnį bendradarbiavimą. 

 LŠDPS ir ETUCE susitikimas 

LŠDPS informacija