Audronė Pitrėnienė – švietimo ir mokslo ministrė

2015-05-28

Prezidentė Dalia Grybauskaitė gegužės 27 d. pasirašė dekretą, kuriuo, vadovaudamasi Konstitucija ir atsižvelgdama į Ministro Pirmininko teikimą, skyrė Audronę Pitrėnienę švietimo ir mokslo ministre. Pareigas ji pradės eiti po to, kai prisieks Seime.

A.Pitrėnienė yra baigusi Vilniaus valstybinį pedagoginį institutą (dabar – Lietuvos edukologijos universitetas), Klaipėdos universitete įgijo edukologijos magistrės laipsnį. 2013 m. sausio 16 d. susitikime su profesinėmis sąjungomis tuometinė Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkė A. Pitrėnienė tikino teigiamai ir palankiai žiūrinti į bendradarbiavimą su visuomeninėmis organizacijomis, profesinėmis sąjungomis. „Priimant sprendimus diskusijos, dialogas, pasikalbėjimai yra labai svarbu“, – sakė politikė.

„Švietimas – mano gyvenimas“, – prieš daugiau nei dvejus metus profesinių sąjungų lyderiams teigė A. Pitrėnienė primindama, jog beveik visą gyvenimą dirbo švietimo srityje: mokytoja, mokyklos vadove, švietimo skyriaus specialiste.

A. Pitrėnienė Darbo partijos nare yra nuo 2003 metų. 2015 m. savivaldybių rinkimuose ji kandidatavo į Skuodo rajono mero postą.