Ataskaitinė konferencija Vilkaviškyje (foto)

2012-06-18

DSC_1342q

2012 m. birželio 14 d. vyko Vilkaviškio susivienijimo ataskaitinė – rinkiminė konferencija. LŠDPS renginyje dalyvavo A. Bružas, Vilkaviškio rajono meras Algimantas Antanas Greimas, savivaldybės administracijos vadovas Audrius Balbierius, vietinės spaudos atstovai . Profsąjungininkai  išklausė svečius, rinko pirmininką naujai kadencijai.

Vikaviškio viešbučio konferencijų salėje į šventinį posėdį susirinkę rajono profsąjungų atstovai buvo nusiteikę pakiliai, pirmininkaujančios teigimu, „mes čia kaip šeima.“ Į reikšmingą profsąjungai renginį, atidėję savo darbus atvyko ir rajono vadovai.

Pradžioje buvo suteiktas žodis svečiams. Rajono meras  Algimantas Antanas Greimas pabrėžė buvęs profsąjungiečiu. „Dalyvavau profsąjungų veikloje. Tenka apgailestauti, kad rajone mokytojai aktyviai nesiburia į profsąjungą.  Jos vaidmuo dar nėra toks, koks turėtų būti.“– kalbėjo meras. Savivaldos vadovo  teigimu, mokyklose susidarė atskiros karalystės, maža aktyvių ir inovatyviai galvojančių mokyklų vadovų, tokia padėtis  keistina.

Jam pritarė administracijos direktorius Audrius Balbierius. „Mes negauname pakankamai informacijos iš mokyklų tiesiogiai, tik per vadovus, todėl spręsti apie visą padėtį švietime problematiška.“ – teigė A. Balbierius.

LŠDPS pirmininkas A. Bružas profsąjungininkams pristatė darbus, kuriuos nuveikė organizacija su ŠMM, paragino aktyviai dalyvauti suvažiavime ir pažadėjo dalyvauti susivienijimo plėtroje.

Vėliau Vilkaviškio pirmininkas R. Ramanauskas atsiskaitė rajono profsąjungos nariams už savo veiklą. R. Ramanauskui ir toliau buvo patikėta pirmininkauti susivienijimui.

DSC_1343qDSC_1346qDSC_1348qDSC_1349qDSC_1355q

LSDPS_logas-tikras