A. Navickas medikams: kad kibirkštis virstų laužu

2018-01-04

alt

Sausio 4 d. Vilniuje įvyko protesto akcija „Paskutinių medikų žygis į oro uostą“, kuriuo norėta atkreipti visuomenės ir politikų dėmesį į sveikatos priežiūros darbuotojų masinę emigraciją dėl socialinių ir ekonominių priežasčių bei valstybinės sveikatos apsaugos politikos sąstingį.

Akcijoje dalyvavo ir Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (LŠDPS) delegacija, o Vinco Kudirkos aikštėje įvykusiame mitinge kalbėjo LŠDPS pirmininkas Andrius Navickas.

„Džiaugiuosi, kad jūsų tiek daug susirinko, kad tiek daug jaunų žmonių nori pokyčių, nori likti gyventi Lietuvoje ir keisti čia situaciją“, – sakė jis.

LŠDPS vadovas pastebėjo, jog Lietuvoje visi pokyčiai yra kaip oras – visada apie nulį: „Mes pakeičiame valdžią, – rezultatas nulinis, valdžia priiminėja sprendimus, pakelia algas – rezultatas nulinis. Todėl užkalbėjimų jau nebeužteks, reikalinga rimta operacija ir jūs jai ruošiatės. Linkiu, kad jūsų kibirkštis virstų dideliu laužu ir jo kaitra šiandien pakeltų temperatūrą iki šimto laipsnių“, – savo kalbą lydimas plojimų ir pritariamųjų šūkių baigė LŠDPS pirmininkas Andrius Navickas.

Daugiau nuotraukų – čia.

LŠDPS inf.