A. Bielskis tapo Premjero patarėju švietimo klausimais

2013-02-13

Naujosios kairės95” lyderis filosofas Mykolo Riomerio universiteto profesorius Andrius Bielskis tapo visuomeniniu Premjero patarėju švietimo klausimais.

PN jis sakė, jog kvietimas jam pačiam buvo netikėtas ir plačiau savo būsimos veiklos komentuoti dar negalįs, nes nuosekliai ir išsamiau su Algirdu Butkevičiumi jis dar nekalbėjęs.

 Aš aš manau, kad socialiai orientuotos ir socialiai teisingos postmodernios visuomenės svarbiausias interesas yra stiprinti švietimą ir mokslą. Postmoderni visuomenė yra tokia, kuri pirmiausia kuria žinias, kur švietimas yra labai reikšmingas, kur gerovė yra vienas iš svarbiausių komponentų, todėl visos švietimo institucijos yra reikšmingiausios ir turi būti mūsų politinių debatų ir siekių didžiausias tikslas. Kaip tik tai bandysiu kiek įmanoma komunikuoti“.

Prof. A.Bielskis nuolat domisi profesinių sąjungų veikla, artimas šiam judėjimui. 2009 metais pasirodė  profesoriaus sudaryta ir leidyklos „Kitos knygos“ išleista knyga „Demokratija be darbo judėjimo?“, kurią mokslininkas dedikavo Lietuvos profsąjungoms.

Daugiau skaitykite tinklalapyje http://www.lprofsajungos.lt/?lang=lt&mID=1&id=4421