Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga

Teisininkas

Padalinių veikla

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Šiuo metu naršo

Mes turime 125 svečius online
Padalinių veikla - Muzikos mokyklos
Išskirtinė iniciatyva mokytojo profesijos prestižui kelti (FOTO)

Spalio 2 d. kultūros ir švietimo centro „Vilniaus mokytojų namai“ Didžiojoje salėje įvyko baigiamasis respublikinio meninių tekstų ir piešinių konkurso „Mano mokytojas“ renginys, skirtas Tarptautinei mokytojų dienai.

Jį literatūrine muzikine kompozicija pradėjo Zarasų „Ažuolo“ gimnazijos teatro mokiniai (režisierė Gražina Karlaitė). Sveikindamas susirinkusiuosius Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (LŠDPS) pirmininkas Andrius Navickas kalbėjo apie vertybių krizę, kuri šių dienų mokytojui kelia daug iššūkių, bei pasidžiaugė mokinių darbų gausa, kas liudija apie abipusę mokinių ir mokytojų meilę ir pagarbą.

Mokytojus su jų profesine švente bei mokinius , konkurso nugalėtojus, sveikino LR Seimo Pirmininko pavaduotoja Irena Degutienė, švietimo ir mokslo viceministrė Genoveita Krasauskienė, - profesinės sąjungos iniciatyvą įvertinusi kaip sveikintiną bei „išskirtinę“.

 
Konkursui „Mano mokytojas“ atsiųsta virš 1000 darbų

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga rengia respublikinį mokinių piešinių ir meninių tekstų konkursą „Mano mokytojas“.  Idėjos autorė ir organizacinio komiteto pirmininkė – Adelė Kasputienė, LŠDPS Meno, muzikos ir dailės mokyklų mokytojų centro pirmininkė, Vievio meno mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, mokytoja ekspertė.

Jau baigėsi pirmasis konkurso etapas, per kurį mokiniai iš visos Lietuvos bendrojo lavinimo, neformaliojo ugdymo mokyklų organizatoriams siuntė savo darbus. Jų gauta išties daug – virš tūkstančio, didžioji dalis jų – piešiniai, meninių tekstų atsiųsta apie 100. Konkurso dalyviai – mokiniai nuo 7 iki 19 metų, jų darbai suskirstyti į tris amžiaus grupes.

 
Aktyvėja muzikos, meno ir dailės mokytojai

altKovo 20 d. įvyko LŠDPS Muzikos ir meno mokyklų mokytojų centro konferencija „Pedagogas – menininkas – tiekėjas“. Tai dar vienas renginys iš konferencijų ciklo „Laiptai į pedagogų profesijos prestižą ir savigarbą“.

Iš visos Lietuvos susirinkusius muzikos, meno ir dailės mokyklų pedagogus pasveikino Vilniaus švietimo įstaigų darbuotojų profesinių sąjungų susivienijimo pirmininkas Gintaras Skapas, kuris vėliau skaitė ir pranešimą. Pedagogų išklausė ir diskusijose dalyvavo LŠDPS pirmininkas Andrius Navickas, o vėliau buvo išrinkta naujoji centro vadovybė.

 
Įsteigtas Muzikos ir meno mokyklų mokytojų padalinys

Kovo 25 d. Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos būstinėje susirinko muzikos ir meno mokyklų pedagogai iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų.

Susirinkusiuosius pasveikino ir pasidalinti patirtimi bei įžvalgomis dėl vienijimosi paragino LŠDPS pirmininkas Andrius Navickas, Ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbuotojų centro vadovė Irena Peciukonienė, LŠDPS prezidiumo narė Erika Leiputė-Stundžienė.

 


Artimiausi renginiai

Rugsėjis 2017
P A T K P Š S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2017.09.21
LŠDPS prezidiumo posėdis
2017.09.28
Darbo grupės, kuriančios etatinį mokytojų darbo apmokėjimo modelį, posėdis

Pilietiškas švietimietis