Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga

Teisininkas

Mes Feisbuke

Valgyklos darbuotojos vogė moksleivių maistą
Penktadienis, 08 Balandis 2011 06:37

moksleiviai_valgoŽagarės (Joniškio raj.) gimnazijos valgykloje grobstytas moksleiviams skirtas maistas. Įtarimai pareikšti trims valgyklos darbuotojoms. Maisto produktai — automobilio bagažinėje

Antradienio ryte Joniškio rajono policijos pareigūnai Žagarės gimnazijos kieme sustabdė automobilį „Ford Galaxy“. Jį vairavo keturiasdešimt vienerių metų to paties miestelio gyventojas. Jo žmona dirba Žagarės gimnazijos vyr. virėja.

Automobilio bagažinė buvo prigrūsta įvairių maisto produktų. Policijos pareigūnai suskaičiavo net 43 įvairias pakuotes dešrelių, paukštienos, pieno produktų bei kitų mėsos gaminių.

Vairuotojas neneigė, kad jas neseniai į automobilį sukrovė žmona bei kelios jos bendradarbės. Maisto produktai buvo paimti iš gimnazijos valgyklos sandėlio.

Krovinys bei įtariami jo pagrobimu buvo atvežti į komisariatą. Žagarės gimnazijos vyr. virėja bei jai talkinusios kelios bendradarbės neneigė norėjusios pasisavinti moksleiviams skirtus maisto produktus, todėl po apklausų buvo išleistos į namus.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Baudžiamojo kodekso 183 straipsnio (turto pasisavinimas) pirmąją dalį.

Apie įvykį informuotas Savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius. Jo darbuotojai išvyko į Žagarės gimnazijos valgyklą daryti inventorizacijos.

Dėl įvairių maisto produktų pasisavinimo įtarimai kol kas pareikšti trims valgyklos darbuotojos, tačiau ikiteisminį tyrimą atliekantys teisėtvarkos pareigūnai neatmeta tokios galimybės, kad jų gali būti ir daugiau.

Jau buvo dėmesio centre

Žagarės gimnazijos direktorius Virgilijus Kančelskis „Šiaulių kraštui“ vakar sakė, kad maisto produktų pasisavinimu įtariama vyr. virėja jų valgykloje dirba jau senokai. Valgyklą ne kartą yra tikrinusios įvairios žinybos, tačiau jokių rimtesnių nusižengimų bei pretenzijų nėra turėjusios.

Apie jos bei kitų valgyklų darbuotojų galimus maisto produktų grobstymus jokios informacijos ar oficialių pranešimų gimnazija nebuvo gavusi. Tačiau, pasak direktoriaus, tokios nuojautos būta, tad vyr. virėja ir jos kolegės buvo stebimos, bet „už rankos“ sučiuptos taip ir nebuvo.

Baudžiamojo kodekso 183 straipsnio (turto pasisavinimas) pirmoji dalis teismo pripažintiems kaltais numato viešuosius darbus arba baudą, arba laisvės atėmimą iki trejų metų.

Šiaulių kraštas

 

Artimiausi renginiai

Birželis 2020
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Nėra renginių

Aktualijos

LŠDPS informacija
2020.05.29
article thumbnail


ROBERTAS RAMANAUSKAS. DĖL MOKYMOSI REZULTATŲ KALTI NE MOKYTOJAI, O IŠ ESMĖS YDINGA SISTEMA
2020.05.27
article thumbnail

                      Robertas Ramanauskas/©DELFI / Karolina Pansevič Mokyklose karantinas, visas mokymas persikėlė į virtualią erdvę ir buvo pavadintas nuotoliniu mokym [ ... ]


LŠDPS susivienijimų veikla
2020.05.26
article thumbnail

KAIP SEKASI ALYTUI: STIPRĖJANTI PROFSĄJUNGA, NUOTOLINIO DARBO PERIPETIJOS IR PRIEŠTARINGAI VERTINAMA MOKYKLŲ PERTVARKA                     Iš susitikimo su L&Scaro [ ... ]


PASIRAŠYTAS VIEŠAS KREIPIMASIS DĖL FINANSŲ MINISTERIJOS PARENGTO ATEITIES EKONOMIKOS DNR PLANO
2020.05.26
article thumbnail

  Gegužės 25 d. Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga kartu su kitomis profesinėmis sąjungomis, asociacijomis bei visuomenininkais pasirašė viešą kreipimąsi [ ... ]


Daugiau straipsnių...