Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga

Teisininkas

Mes Feisbuke

Valgyklos darbuotojos vogė moksleivių maistą
Penktadienis, 08 Balandis 2011 06:37

moksleiviai_valgoŽagarės (Joniškio raj.) gimnazijos valgykloje grobstytas moksleiviams skirtas maistas. Įtarimai pareikšti trims valgyklos darbuotojoms. Maisto produktai — automobilio bagažinėje

Antradienio ryte Joniškio rajono policijos pareigūnai Žagarės gimnazijos kieme sustabdė automobilį „Ford Galaxy“. Jį vairavo keturiasdešimt vienerių metų to paties miestelio gyventojas. Jo žmona dirba Žagarės gimnazijos vyr. virėja.

Automobilio bagažinė buvo prigrūsta įvairių maisto produktų. Policijos pareigūnai suskaičiavo net 43 įvairias pakuotes dešrelių, paukštienos, pieno produktų bei kitų mėsos gaminių.

Vairuotojas neneigė, kad jas neseniai į automobilį sukrovė žmona bei kelios jos bendradarbės. Maisto produktai buvo paimti iš gimnazijos valgyklos sandėlio.

Krovinys bei įtariami jo pagrobimu buvo atvežti į komisariatą. Žagarės gimnazijos vyr. virėja bei jai talkinusios kelios bendradarbės neneigė norėjusios pasisavinti moksleiviams skirtus maisto produktus, todėl po apklausų buvo išleistos į namus.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Baudžiamojo kodekso 183 straipsnio (turto pasisavinimas) pirmąją dalį.

Apie įvykį informuotas Savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius. Jo darbuotojai išvyko į Žagarės gimnazijos valgyklą daryti inventorizacijos.

Dėl įvairių maisto produktų pasisavinimo įtarimai kol kas pareikšti trims valgyklos darbuotojos, tačiau ikiteisminį tyrimą atliekantys teisėtvarkos pareigūnai neatmeta tokios galimybės, kad jų gali būti ir daugiau.

Jau buvo dėmesio centre

Žagarės gimnazijos direktorius Virgilijus Kančelskis „Šiaulių kraštui“ vakar sakė, kad maisto produktų pasisavinimu įtariama vyr. virėja jų valgykloje dirba jau senokai. Valgyklą ne kartą yra tikrinusios įvairios žinybos, tačiau jokių rimtesnių nusižengimų bei pretenzijų nėra turėjusios.

Apie jos bei kitų valgyklų darbuotojų galimus maisto produktų grobstymus jokios informacijos ar oficialių pranešimų gimnazija nebuvo gavusi. Tačiau, pasak direktoriaus, tokios nuojautos būta, tad vyr. virėja ir jos kolegės buvo stebimos, bet „už rankos“ sučiuptos taip ir nebuvo.

Baudžiamojo kodekso 183 straipsnio (turto pasisavinimas) pirmoji dalis teismo pripažintiems kaltais numato viešuosius darbus arba baudą, arba laisvės atėmimą iki trejų metų.

Šiaulių kraštas

 

Artimiausi renginiai

Lapkritis 2019
P A T K P Š S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2019.11.26
LŠDPS Klaipėdos m. susivienijimo ataskaitinė-rinkiminė konferencija
2019.11.28
LIETUVOS MOKYTOJŲ SUVAŽIAVIMAS (Vilniaus mokytojų namai, Vilniaus g. 39, Didžioji salė)

Svarbu

alt

Naudinga žinoti

Dėl veiklų, susijusių su profesiniu tobulėjimu, ir veikla mokyklos bendruomenei.  Teisininko konsultacija

Aktualijos

Lilija Bručkienė. Švietimo ateitis – klanų ir statytinių projektas
2019.10.31
article thumbnail

Ruduo – tai laikas, kai ne tik pradedami nauji mokslo metai, bet ir apžvelgiami tam tikri rezultatai, planuojamos naujos kryptys ir užgimsta idėjos, o viltys, kad pokyčiai pajudės trok&scar [ ... ]


A.Navickas apie mokytojų situaciją: „Apskritai neaišku, ką Vyriausybė siūlo“ (įrašas)
2019.10.28
article thumbnail

įrašas   Ar valstiečių valdžia apgavo mokytojus? Spalio 24 d. laidoje #LietuvaTiesiogiai – dviejų pedagogų profesinių sąjungų vadovai Andrius Navickas ir Egidijus Mileš [ ... ]


„Taip“ ar ,,ne“ sutarčiai su ŠMSM
2019.10.26
article thumbnail

Spalio 24 d. vykusiame išplėstiniame LŠDPS posėdyje pirmininkas Andrius Navickas pristatė LŠDPS iškeltus reikalavimus, derybų su ŠMSM eigą ir rezultatus.


LŠDPS pristatys derybų rezultatus švietimo bendruomenei
2019.10.24
article thumbnail


Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga (LŠDPS) baigė derybas su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) ir  mokytojams pristatys  derybų rezultatus.  [ ... ]


Daugiau straipsnių...