Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga

Teisininkas

Padalinių veikla

Reklaminis skydelis
Aptartos bendradarbiavimo su LLA galimybės

article thumbnail

2017 m. kovo 3 d. Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (LŠDPS) pirmininko pavaduotoja Erika Leiputė-Stundžienė ir Pagalbos mokiniui specialistų pirmininkė Rima Ju&sca [ ... ]


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Išskirtinė iniciatyva mokytojo profesijos prestižui kelti (FOTO)

article thumbnail

Spalio 2 d. kultūros ir švietimo centro „Vilniaus mokytojų namai“ Didžiojoje salėje įvyko baigiamasis respublikinio meninių tekstų ir piešinių konkurso „Mano mokytojas“ renginys, ski [ ... ]


Reklaminis skydelis

Šiuo metu naršo

Mes turime 139 svečius online
Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga
Susitikimas Seime dėl profsąjungų galių stiprinimo
Ketvirtadienis, 08 Gruodis 2016 17:46

Gruodžio 7 d. Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Andrius Navickas, Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) pirmininkas Vladimir Banel ir Transporto darbuotojų profesinių sąjungų federacijos pirmininkas Algirdas Markevičius susitiko su Seimo Ekonomikos komiteto pirmininku Virginijumi Sinkevčiumi ir Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininko pavaduotoju Tomu Tomilinu.

Politikams pristatytas naujas minėtų profesinių sąjungų ir kitų organizacijų sudarytas bendradarbiavimo formatas bei iškeltos šiuo metu aktualiausios problemos. Viena jų – Darbo kodekso, jeigu jo įsigaliojimas bus atidėtas, tobulinimo niuansai: Trišalės tarybos išplėtimas, konkretūs pasiūlymai ir pan. Taip pat – Seime svarstomos Profesinių sąjungų įstatymo pataisos, kuriomis keičiamas profsąjungų veiklos reglamentavimas. Trečia tema, kuriai šiame susitikime ir skirta daugiausiai laiko, - profsąjungų pasiūlymai, kaip galima būtų gerinti socialinį dialogą, stiprinti profesinių sąjungų galias.

Skaityti daugiau...
 
Pažintis su Latvijos švietimo sistema
Trečiadienis, 07 Gruodis 2016 14:35

altGruodžio 3 d. d. gausi Vilniaus švietimo įstaigų darbuotojų profesinių sąjungų (VŠĮDPS) susivienijimo delegacija susitiko su Latvijos švietimo sistemos profesinių sąjungų atstovais. Susitikimas vyko Mārupes vidurinėje mokykloje.

Atsinaujinusi mokykla maloniai nustebino mūsų pedagogus racionaliu klasių, poilsio ir darbo erdvių išplanavimu. Ši vidurinė mokykla yra Rygos priemiestyje, vos 15 min. nuo centro. Mokykloje mokosi 1090 mokinių, dirba 97 pedagogai. Ugdymo procesas apima lavinimą nuo 1 iki 12 klasės. Pirmasis klausimas, kuris iškilo mūsų pedagogams, buvo mokytojų krūviai ir mokinių skaičius klasėse.

Skaityti daugiau...
 
Efektyvesniam bendradarbiavimui už darbuotojų teises
Penktadienis, 02 Gruodis 2016 13:14

altGruodžio 1 d. pareigūnų, švietimo ir transporto darbuotojų profesinės sąjungos bei asociacija „Nacionalinis aktyvių mamų sambūris“ sudarė bendradarbiavimo susitarimą.

Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo pirmininkas Vladimir Banel, Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Andrius Navickas, Transporto darbuotojų profesinių sąjungų federacijos pirmininkas Algirdas Markevičius ir asociacijos „Nacionalinis aktyvių mamų sambūris“ valdybos narė Rasa Žemaitė pasirašė dokumentą, kuriuo susitarta kooperuoti savo žinias, dalykinius ryšius, lėšas bei kitus išteklius ir bendrai pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Skaityti daugiau...
 
Šiaulių r. liberalai: išsisukti neįmanoma nubausti
Trečiadienis, 30 Lapkritis 2016 12:47

altKur padėti kablelį? Rodos, tik kablelis, o koks jis gali būti svarbus baudžiamojoje byloje, kurioje nagrinėjama Šiaulių rajono Meškuičių gimnazijos sekretorės Aldeivinos Incienės galimai padaryta nusikalstama veika. Ji kaltinama tuo, kad dar 2012 metais ji tyčia, sąmoningai, pasinaudojusi gyventojų patiklumu trims metams į priekį užpildė mokesčių deklaracijas-prašymus po 1 proc. nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skirti Liberalų sąjūdžio Šiaulių r. skyriui. Nors partijos iždas nepapildytas tūkstančiais, bet ko vertos pastangos!

O gal taip elgtis kaltinamajai buvo naudinga? Ar iš tiesų gimnazijos sekretorė, tuo pat metu sekretoriavusi ir Liberalų sąjūdžio Šiaulių r. skyriuje, jokios naudos neturėjo? Tikrai ne vienas suabejotų jos nuoširdumu, nes tuometiniam gimnazijos direktoriui Algiui Mačiuliui, kuris tuo pat metu buvo ir partijos skyriaus pirmininkas, aplinkybės atsidėkoti už tokią ištikimybę partijai iš gimnazijos sąskaitos buvo labai palankios.

Skaityti daugiau...
 
Tikimasi, kad bus susitelkta į mokytojo prestižo ir galių stiprinimą
Pirmadienis, 28 Lapkritis 2016 11:51

altŠvietimo ir mokslo ministre siūloma Jurgita Petrauskienė švietimo srityje dirbo visą laiką, o šiuo metu vadovauja Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centrui (MOSTA).

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (LŠDPS) pirmininkas Andrius Navickas teigia, kad ši kandidatūra į ministres buvo gana netikėta, tačiau pirmas įspūdis apie kandidatę – geras. „Manome, kad kompetencija yra pakankama. Žmogus yra drąsus, kad sutiko imtis tokios srities, kur visi sako, kad reikalingos pertvarkos. Vertiname tokį įsipareigojimą kažką bandyti keisti ir imtis to darbo – čia reikia stipraus ir drąsaus žmogaus“, – naujienų agentūrai BNS komentavo jis.

Skaityti daugiau...
 
Prezidiumo posėdyje
Trečiadienis, 09 Lapkritis 2016 13:31

altLapkričio 4 d. įvyko Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (LŠDPS) prezidiumo posėdis. Pirmininkas Andrius Navickas apžvelgė nuveiktus darbus, aptarė švietimo politikos aktualijas.

Svarstyta, ar verta rengti mokymus dėl naujojo Darbo kodekso LŠDPS nariams, kol dar neaiškus dokumento likimas. Mat naujoji valdžia žada stabdyti jo įsigaliojimą, kuris buvo numatytas 2017 m. sausio 1 d.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Artimiausi renginiai

Liepa 2017
P A T K P Š S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
2017.08.21
Seminaras apie naująjį Darbo kodeksą LŠDPS nariams
2017.08.22
Seminaras apie naująjį Darbo kodeksą LŠDPS nariams

Pilietiškas švietimietis

Naudinga žinoti

NAUJASIS DARBO KODEKSAS

Aktualijos

Įvedamos švietimo įstaigų vadovų kadencijos
2017.07.12
article thumbnail

Liepos 12 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė Seimo priimtas Švietimo įstatymo pataisas, kuriomis įvedamos švietimo įstaigų vadovų kadencijos, n [ ... ]


Nuo liepos 1 d. įsigalios naujasis Darbo kodeksas
2017.06.06
article thumbnail

Birželio 6 d. Seime užbaigtas pagrindinio Socialinio modelio dokumento – Darbo kodekso – priėmimo procesas. Už DK pataisas balsavo 84, prieš – 10 ir susilaikė 29 Semo nar [ ... ]


LŠDPS narė – tarp geriausių 2016 m. mokytojų!
2017.03.08
article thumbnail

Trečius metus iš eilės tarp geriausių penkių metų mokytojų – Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos nariai. Kovo 7 d. Lietuvos valdovų rūmuose su kitais geriau [ ... ]


Vyriausbės planai švietimo srityje (plano projektas)
2017.03.03
article thumbnail

Kovo 3 d. Vyriausybės kanceliarija viešai paskelbė Vyriausybės programos įgyvendinimo plano projektą. Pažvelkime, kas jame numtatyta švietimui. Pokyčiai, susiję su finansavimu,  [ ... ]


Daugiau straipsnių...