Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga

Teisininkas

Padalinių veikla

Reklaminis skydelis
Aptartos bendradarbiavimo su LLA galimybės

article thumbnail

2017 m. kovo 3 d. Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (LŠDPS) pirmininko pavaduotoja Erika Leiputė-Stundžienė ir Pagalbos mokiniui specialistų pirmininkė Rima Ju&sca [ ... ]


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Išskirtinė iniciatyva mokytojo profesijos prestižui kelti (FOTO)

article thumbnail

Spalio 2 d. kultūros ir švietimo centro „Vilniaus mokytojų namai“ Didžiojoje salėje įvyko baigiamasis respublikinio meninių tekstų ir piešinių konkurso „Mano mokytojas“ renginys, ski [ ... ]


Reklaminis skydelis

Šiuo metu naršo

Mes turime 139 svečius online
Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga
Išspręsta logopedus varginusi problema
Ketvirtadienis, 22 Gruodis 2016 11:40

altLietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (LŠDPS) pagalbos mokiniui specialistų centro pirmininkė Rima Juškienė mokslo metų pradžioje iškėlė problemą, jog įvairių rajonų pedagoginės psichologinės tarnybos (PPT) derinant švietimo pagalbos gavėjų sąrašus iš švietimo įstaigų logopedų reikalauja daugybės skirtingų dokumentų. „Vaikai kuo toliau, tuo labiau pralaimi popierizmui“, - tąsyk pastebėjo R. Juškienė.

LŠDPS dėjo visas pastangas, kad situacija pasikeistų, ir galiausiai ŠMM parengė raštą „Dėl logopedų dokumentų“, kuris sparčiai plinta visoje Lietuvoje.

Skaityti daugiau...
 
Susitikimas su „Solidarumo“ vadovais
Trečiadienis, 21 Gruodis 2016 10:19

altGruodžio 20 d. Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo ir Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkai Vladmir Banel ir Andrius Navickas susitiko su Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininke Kristina Krupavičiene ir kitais šios organizacijos atstovais.

Susitikime aptarti asociacijos sutartį sudariusių pareigūnų, švietimo, transporto darbuotojų profesinių sąjungų ir „Nacionalinio aktyvių mamų sambūrio“ pasiūlymai, kaip gerinti socialinį dialogą, stiprinti profesinių sąjungų galias.

Skaityti daugiau...
 
Darbo kodeksas bus tobulinamas
Antradienis, 20 Gruodis 2016 14:03

altGruodžio 20 d. Seimas atidėjo naujojo, dar ankstesnėje kadencijoje priimto, Darbo kodekso ir lydimųjų teisės aktų įsigaliojimą iki 2017 m. liepos 1 d.

Už siūlymą atidėti naujojo Darbo kodekso įsigaliojimą balsavo 78 Seimo nariai, prieš – 14, susilaikė 30 parlamentarų.

Skaityti daugiau...
 
Švietimo sistemos krachas: kas kaltas ir ką daryti?
Pirmadienis, 19 Gruodis 2016 14:03

Tarptautinio penkiolikmečių skaitymo, matematikos ir gamtos mokslų pasiekimų tyrimo PISA rezultatai vėl eilinį kartą „nuleido“ mus ant žemės. Švietimo ir mokslo ministerijai išties sunku komentuoti prastėjančius rezultatus, buvo bandoma pasidžiaugti, kad rezultatai „išliko stabilūs“, kai kurie gebėjimai nukrito „tik“ vienu punktu, o jeigu kiek daugiau, tai tik dėl to, kad „atsirado kompiuterinis testavimas“, „interaktyvios užduotys“ ar dar kas nors. Tuo tarpu Estijos fenomenas – įsitvirtinimas pirmajame dešimtuke, komentuojamas kitų šalių rezultatų pablogėjimu: esą „visos šalys krito, o estai nenukrito“ (žiniasklaidai sakė PISA valdybos narė dr. Rita Dukynaitė).

Tačiau tie, kurie jau kurį laiką stebi mūsų šalies švietimo sistemos degradavimą, prastus mokinių pasiekimus prognozavo. Jiems aišku, kad taip toliau nebegalima gyventi.

Skaityti daugiau...
 
Susitikimas su ministre
Trečiadienis, 14 Gruodis 2016 13:12

altGruodžio 13 d. darbą Švietimo ir mokslo ministerijoje pradėjo švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė. Su ja tą pačią dieną susitikęs Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (LŠDPS) pirmininkas Andrius Navickas pasveikino ministrę su naujo asmeninio ir švietimui svarbaus etapo pradžia. Jie apsikeitė nuomonėmis apie aktualiausias problemas, reikalingiausius pokyčius.

Gruodžio 12 d. susitikime su Premjeru Sauliumi Skverneliu LŠDPS pirmininkas išgirdęs valdžios norą ieškoti lėšų jau metų pradžioje nors iš dalies pagerinti švietimo sistemos finansavimą, apie tai kalbėta ir su naująja ministre.

Skaityti daugiau...
 
Profsąjungos kviečia balsuoti už Darbo kodekso įsigaliojimo atidėjimą
Pirmadienis, 12 Gruodis 2016 14:28

Šiandien, gruodžio 12 d., asociacijos sutartį sudariusios pareigūnų, švietimo, transporto darbuotojų profesinės sąjungos ir „Nacionalinis aktyvių mamų sambūris“ kreipėsi į Seimo narius, prašydamos balsuoti už Darbo kodekso įsigaliojimo atidėjimą iki 2017 m. liepos 1 d.

„Labai tikimės, kad tautos išrinktiesiems užteks politinės valios įsiklausyti į ilgai ignoruotos pusės argumentus. Nustatant lankstesnes darbo sąlygas būtina lygiagrečiai užtikrinti darbuotojų saugumą. Šį dokumentą būtina persvarstyti, nes, priėmus naująjį Darbo kodeksą, anksčiau galiojusios saugumą užtikrinančios normos buvo panaikintos. Tuo tarpu paskubomis nueinančios valdžios padaryti kodekso pakeitimai – neesminiai ir daugiau kosmetiniai“, - rašoma profsąjungų kreipimesi.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Artimiausi renginiai

Liepa 2017
P A T K P Š S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
2017.08.21
Seminaras apie naująjį Darbo kodeksą LŠDPS nariams
2017.08.22
Seminaras apie naująjį Darbo kodeksą LŠDPS nariams

Pilietiškas švietimietis

Naudinga žinoti

NAUJASIS DARBO KODEKSAS

Aktualijos

Įvedamos švietimo įstaigų vadovų kadencijos
2017.07.12
article thumbnail

Liepos 12 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė Seimo priimtas Švietimo įstatymo pataisas, kuriomis įvedamos švietimo įstaigų vadovų kadencijos, n [ ... ]


Nuo liepos 1 d. įsigalios naujasis Darbo kodeksas
2017.06.06
article thumbnail

Birželio 6 d. Seime užbaigtas pagrindinio Socialinio modelio dokumento – Darbo kodekso – priėmimo procesas. Už DK pataisas balsavo 84, prieš – 10 ir susilaikė 29 Semo nar [ ... ]


LŠDPS narė – tarp geriausių 2016 m. mokytojų!
2017.03.08
article thumbnail

Trečius metus iš eilės tarp geriausių penkių metų mokytojų – Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos nariai. Kovo 7 d. Lietuvos valdovų rūmuose su kitais geriau [ ... ]


Vyriausbės planai švietimo srityje (plano projektas)
2017.03.03
article thumbnail

Kovo 3 d. Vyriausybės kanceliarija viešai paskelbė Vyriausybės programos įgyvendinimo plano projektą. Pažvelkime, kas jame numtatyta švietimui. Pokyčiai, susiję su finansavimu,  [ ... ]


Daugiau straipsnių...